GIDA İMALATI

Fit Dünya ve Bellanut Sports  Trust Gıda bünyesi altında spor aksesuarlarının, sağlıklı yaşam ürünlerinin, spor ve beslenme içerikli yol gösterici yayınların, gıda takviye ürünlerinin ve yine Trust Gıda güvencesi altında üretilen Bella Nut yer fıstığı ezmesinin satışa sunulduğu bir e-ticaret sitesidir. Güven, kalite ve müşteri memnuniyeti ödün vermeyeceğimiz değerlerimiz arasındadır. Amacımız kaliteli ve sağlıklı yaşamı destekleyici ürünlerle hayatınıza destek olmaktır. Ziyaretçilerimize kolay ve güvenilir alışveriş imkanı sunmak için; ürün seçiminde kalite ve güvenilirlik göz önünde bulundurulmuş, alanında öne çıkan markalar tercih edilmiştir.

diyet.jpg
Diyet Dostu

Sağlıklı yaşamın anahtarı diyettir. Diyet yaparken oluşan tatlı krizlerinin çözümü %100 Fıstık ezmeleridir. Uzun süre tok tutan ve önerilen porsiyonlarda kullanıldığında etkisi kanıtlanmış lezzet.

saglikli-hayat.png
Sağlıklı Yaşam

Sağlıklı yaşam için gerekli olan tüm lifler ve sağlıklı ezmeleri üreten Trust Gıda tüketicilerine sağlıklı bir yaşam sunuyor. Enerji ve besin değeri açısından zengin içeriklere sahip içerikleri tüketicilerle buluşturuyor.

fitnes.jpg
Spor Dostu

Sporcuların ihtiyaç duyduğu yağlar, lifler, kahveler, çaylar ve kahvaltıklar Trust Gıda güvencesi ile sizlere ulaşıyor. Zinde bir yaşam için size lazım olan her şey Trust Gıda'da!

glutensiz-hayat.jpg
Glutensiz Yaşam

Çağımızda gluten ve gluten tüketimine bağlı birçok sindirim bozukluğu ve hastalıkları vardır. Ezme grubu ürünlerimiz %100 Glutensizdir. Sağlık güvenceniz Trust Gıda!

DANIŞMANLIK HİZMETİ

e-ticaret.jpg
E-ticaret Danışmanlığı

E-ticaret ile yeni dijital çalışma modelleri için Trust Danışmanlık yanınızda.

dijital-donusum_edited.jpg
Lojistik Danışmanlığı

Lojistik hizmetinizi sağlamak için tam kapasiteli lojistik süreçleri.